Rreth Nesh

image1

Kush Jemi

Beijing Jinhengwei Technology Development Co., Ltd. (Marka "AHANVOS") është prodhues profesional në projektimin, kërkimin dhe zhvillimin e Gjeneratorit Elektrokirurgjik dhe aksesorëve.

Ajo që Ne Shesim

Njësia elektrokirurgjike:Seri tradicionale dixhitale me çmim konkurrues;Seritë moderne të ekraneve LCD me prekje me popullaritet të lartë;Seria Ligasure me teknologji të nivelit të lartë mbyll enët deri në 7 mm.

Aksesorë elektrokirurgjikë: laps monopolar ESU, pllakë dhe kabllo monopolare ESU;Ndërprerësi i këmbëve me dy butona, forca bipolare dhe kabllo etj.

image2

Gama e produkteve

Makineritë mund të përdoren për një farë kohe gamën e elektrokirurgjive, si Dermatologjia, Gjinekologia dhe Obs;Ortopedi;Laparoskopike, Urologjike, Kardiologjike etj

image3
about-1

Cili është qëllimi ynë

Pekin Jinhengwei Technology Development Co., Ltd, u krijua në 2000, me më shumë se 20 vjet përvojë.Kompania insiston në inovacionin teknologjik, investon shumë fuqi punëtore, burime materiale dhe burime financiare, me një ekip stafesh teknike dhe profesorësh me përvojë në këtë fushë, gjë që i bën produktet të kalojnë nga CE0434 evropiane, FDA e SHBA (510K), ISO 13485 dhe ISO 9001.

about-2

Partneri ynë

Aktualisht marka jonë është përhapur gjerësisht në shumë vende të botës, me rreth shpërndarës të vendosur në më shumë se 100 vende, kryesisht në Azi, Evropë, Afrikë dhe Amerikë.Ndërkohë ne mund të ofrojmë edhe shërbime OEM & ODM.Ahanvos mirëpret miqtë në të gjithë botën në bashkëpunim për përfitime reciproke.

about-3

E ardhmja jone

Kompania i është përmbajtur filozofisë së biznesit të "shërbimit të klientëve, ndershmërisë dhe përgjegjësisë" dhe ka qenë gjithmonë e përkushtuar për t'u bërë një markë me ndikim të ofruesve të shërbimeve të zgjidhjeve elektrokirurgjike.Ne kemi një sistem të plotë të menaxhimit të cilësisë nga dizajni, prodhimi dhe shërbimi për të siguruar që çdo produkt i dërguar nga fabrika plotëson kërkesat e standardeve të pajisjeve mjekësore. Inovacioni kryesor me teknologjinë, cilësia e hedhjes me zgjuarsi, ne ua kthejmë besimin dhe mbështetjen e klientëve me produkt të shkëlqyer cilësisë.AHANVOS është i gatshëm të krijojë një të nesërme më të mirë me ju.