Na kontaktoni

Pekin Jinhengwei Teknologjia Zhvillimi Co, Ltd

Adresë

Room NO.501, 5 / F Building No.27 Yongwang Road, Daxing Biomedica lndustrial Base, Zhongguancun Shkencë Park, Daxing Qarkut, Pekin, Kinë

E-mail

                                                 sales@ahanvos.com

telefon

Sales: 0086-10-8928 3890

 

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne